Delfpaneli'n tasarlayıp sizlere sunduğu avukatlar ve hukuk bürolarına özel web site paketi, kalitemiz ve farkımızla hizmetinizde. Avukat müşterilerimizin kendilerini özgeçmişleri ile tanıtabilecekleri, iletişim bilgilerini sunabilecekleri advo v1 web site paketimiz, bir avukat için gerekli yeterliliğe fazlasıyla sahiptir. Türkiye Barolar Birliği tarafınca sunulan reklam yasağı kurallarını ihlal etmeden tasarlanan avo v1 web site paketimizde aklınızda soru işaretleri kalmayacak. Avukat müşterilerimiz advo v1 hazır web site paketimizde, deneyimlerini makalelere dökebilir, bu bilgileri herkese sunabilirler. Makalelerde yazdıkları içerikler, onlarla çalışacak kişilerin güvenini artıracağı gibi web site tarafiği açısından oldukça önemlidir.
Domain
İlk yıl ücretsiz
Web Alanı1 GB
Trafik / Bandwidth1000 GB (Yıllık)
E Posta Hesabı25 Adet
Mobil UyumMevcuttur
Yönetim PaneliTürkçe
Sosyal Medya LinkleriMevcuttur
Makale Modülü
Gelişmiş kategorileştirme özelliği ile mevcuttur.
İletişim Bilgileri Modülüİletişim Sayfası
İletişim bilgilerinizin yanı sıra harita ve firma lokasyon bilgilerinizi paylaştığınız bu modülümüz ile ziyaretçilerinizin size rahatlıklaulaşmasını sağlayacaktır.
Slayt ModülüFirmaların cammekanı sayılır. Sitenize giren kişinin sizinle ilgili ilk görmesini istediğiniz görsel veya tanıtımlarınızı yüklediğiniz alandır.
Blog Modülü
Gelişmiş kategorileştirme özelliği ile mevcuttur.
YedeklemeMevcuttur
SEOGelişmiş SEO alt yapısına sahiptir.
Özgeçmiş Modülü
Müşterimizin eğitim bilgileri ve paylaşmak istediği özgeçmiş hikayesini paylaşabilir
Teknik Destek Mail - telefon ile mesai saatleri içerisinde destek sunulmaktadır.
SSL SertifikasıMevcuttur

Paylaş:
Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X