Soft v1 web site paketimiz genel olarak reklam ajanslarına ve web yazılım firmalarına hitap eden hizmetlerinizi, projelerinizi, referanslarınızı, iletişim bilgilerinizi ve daha birçok bilgiyi müşterilerinize sunabileceğiniz paketimizdir. Aynı zamanda müşterilerden talep maili alabileceğiniz ve onlara buna karşılık fiyat teklifi gönderebileceğiniz, işinizi yaparken size kolaylık sağlayacak ve hız katacak özel tasarım web sitelerle yarışabilecek yeterlilikte, donanımlı bir web site paketimizdir. Siz de web dünyasında yerinizi almak istiyorsanız aşağıdaki detayları inceleyiniz.
Domainİlk yıl ücretsiz
Web Alanı1 GB
Trafik / Bandwidth1000 GB (Yıllık)
E Posta Hesabı25 Adet
Mobil UyumMevcuttur
Yönetim PaneliTürkçe
Sosyal Medya LinkleriMevcuttur
Kurumsal ModülKurumsal modülü ile firmanıza ait olan tüm kurumsal bilgileri rahatlıkla yayınlayabilrsiniz. Örnek olarak -Hakkımızda - Görüşlerimiz -Ekibimiz -Kalite Politikamız
HizmetlerimizFirmanızın hizmet verdiği alanları görseller ile sunabileceğiniz modüldür. Bu menüde sınırsız kategorilendirme ve alt kategorilendirme mevcuttur.
Referanslar ModülüBirlikte çalıştığınız firmaların, logolarını veya isimleriyle sunabileceğiniz modülümüz mevcuttur.
İletişim Bilgileri Modülü
  • İletişim Sayfası
    İletişim bilgilerinizin yanı sıra hatira ve firma lokasyon bilgilerinizi paylaştığınız bu modülümüz ile ziyaretçilerinizin size rahatlıkla mesaj gönderebileceği iletişim formuda mevcuttur.
  • Şikayet Kutusu
    Firmaların sizden duyduğu memnuniyeti size ulaştırabilmeleri için geliştirilen bu modülde ziyaretçiler şikayet formu vasıtasıyla sizlere mesaj gönderebilir.
Slayt ModülüFirmaların cammekanı sayılır. Sitenize giren kişinin sizinle ilgili ilk görmesini istediğiniz görsel veya tanıtımlarınızı yüklediğiniz alandır
Fiyat Teklifi ModülüSitemizde müşterilerinizin fiyat almak istediği hizmeti kategorik olarak seçip sizden fiyat isteyebildiği gelişmiş bir fiyat teklif modülü bulunmaktadır.
Blog Modülü
Müşterileriniz ile paylaşmak istediğiniz güncel haber veya bilgi yazılarınızı sunabilirsiniz.
Bizim İçin Neler Düşündüler?
Müşterilerinizin firmanıza dair yorumlarını memnuniyet derecesini isim veya firma bilgileri ile sunabildiğiniz modüldür.
SEOGelişmiş SEO alt yapısına sahiptir
Teknik Destek Mail - telefon ile mesai saatleri içerisinde destek sunulmaktadır.
Alt YapıPHP5, AJAX, HTACCESS, Linux APACHE Sunucu
SSL SertifikasıMevcuttur
YedeklemeMevcuttur
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Paylaş:
Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X