Uno Paket V1

Eğer internet dünyasına firmanızı yeni taşıyor ve hala bu mecrada biraz yabancılık çektiğinizi düşünüyorsanız Gümüş Uno Paket tamda size göre bir paket.
Basit anlaşılır ve en önemlisi sitenizi ziyaret edenlerin sizi rahatça tanıyıp arayabilmelerini sağlayacak hatta vermiş olduğunuz hizmetle alakalı sizden fiyat talep edebilecekleri gerekli tüm standartlara sahip küçük ama etkili bir pakettir. Dilerseniz detaylarınız aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.
Domainİlk yıl ücretsiz
Web Alanı1 GB
Trafik / Bandwidth1000 GB (Yıllık)
E Posta Hesabı25 Adet
Mobil UyumMevcuttur
Yönetim PaneliTürkçe
Sosyal Medya LinkleriMevcuttur.
Kurumsal Modül
Kurumsal modülü ile firmanıza ait olan tüm kurumsal bilgileri rahatlıkla yayınlayabilrsiniz. Örnek olarak Vizyon - Misyon - Biz Kimiz? - Hesap Bilgilerimiz v.b. sayfaları paylaşabilirsiniz.
Neler Yaparız- Hizmetlerimiz
Firmanızın hizmet verdiği sektörü tanıtmak için kullanacağınız bu modülde sınırsız kategori ekleme işlemi yapabilirsiniz. Burda kendinizi tanıtma ve doğru kitleye ulaşma fırsatı yakalacaksınız.
Referanslar ModülüBirlikte çalıştığınız firmaların, logolarını veya isimleriyle sunabileceğiniz modülümüz mevcuttur.
Çözüm Ortaklarımız Modülü
Bu modülümüzde aynı amaca hizmet ettiğiniz veya ortaklık ilişkisinde olduğunuz firmaları tanıtabilirsiniz.
İletişim Bilgileri Modülü
  • İletişim Sayfası
    İletişim bilgilerinizin yanı sıra hatira ve firma lokasyon bilgilerinizi paylaştığınız bu modülümüz ile ziyaretçilerinizin size rahatlıkla mesaj gönderebileceği iletişim formuda mevcuttur.
  • Şikayet Kutusu
    Firmaların sizden duyduğu memnuniyeti size ulaştırabilmeleri için geliştirilen bu modülde ziyaretçiler şikayet formu vasıtasıyla sizlere mesaj gönderebilir.
Slayt ModülüFirmaların cammekanı sayılır. Sitenize giren kişinin sizinle ilgili ilk görmesini istediğiniz görsel veya tanıtımlarınızı yüklediğiniz alandır
İletişim Formu
Sitemizde fiyat talep bölümü müşterinizin cep telefonu ve mail bilgilerini size sunduğu için iletişim formu özelliği de taşımaktadır.
Fiyat Teklifi ModülüSitemizde müşterilerinizin fiyat almak istediği hizmeti kategorik olarak seçip sizden fiyat isteyebildiği gelişmiş bir fiyat teklif modülü bulunmaktadır.
YedeklemeMevcuttur.
SEOGelişmiş SEO alt yapısına sahiptir
Teknik Destek Mail - telefon ile mesai saatleri içerisinde destek sunulmaktadır.
Alt YapıPHP5, AJAX, HTACCESS, Linux APACHE Sunucu
SSL Sertifikası
Mevcuttur
Fiyatlarımıza KDV dahil değldir.
Paylaş:
Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X