Arti Paket V1

Makale sitesi için tasarlanmış bu paketimizde, makale yazmayı seven, bilgi paylaşımına açık olan aynı zamanda Google reklamları ile para kazanmayı sağlayan hazır web sitemizi sizin hizmetinize sunduk.
Eğer sizde internet ortamında bir şeyler yapmak insanlara faydalı olup kendiniz de bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bu paket sizin bu ihtiyacınızı karşılayarak size hem hobi edinme hem de para kazanma kaynağı olarak işinizi görür.
Basit anlaşılır ve en önemlisi sitenizi ziyaret edenlerin sitenizi beğeneceği bir pakettir.
Dilerseniz detaylarınız aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.
Domainİlk yıl ücretsiz
Web Alanı1 GB
Trafik / Bandwidth1000 GB (Yıllık)
E Posta Hesabı25 Adet
Mobil UyumMevcuttur
Yönetim PaneliTürkçe
Sosyal Medya LinkleriMevcuttur.
Kurumsal Modül
Kurumsal modülü ile firmanıza ait olan tüm kurumsal bilgileri rahatlıkla yayınlayabilrsiniz. Örnek olarak Hakkımızda - Biz Kimiz? - Hesap Bilgilerimiz v.b. sayfaları paylaşabilirsiniz.
Makale/Blog Kategorileriİçerik yazılarınızı ziyaretçilerinize listelerken onlara hangi içeriğin hangi kategoride olduğunu belirtmek ziyaretçinin aklında içeriği daha açık kılar. Kategorileri bir nevi filtreler gibidir. Ziyaretçilerinizin bir kategori altındaki diğer yazılarıda da görmek isteyebilirler.
İletişim Bilgileri Modülü
  • İletişim Sayfası
    İletişim bilgilerinizin yanı sıra hatira ve firma lokasyon bilgilerinizi paylaştığınız bu modülümüz ile ziyaretçilerinizin size rahatlıkla mesaj gönderebileceği iletişim formuda mevcuttur.
  • Şikayet Kutusu
    Firmaların sizden duyduğu memnuniyeti size ulaştırabilmeleri için geliştirilen bu modülde ziyaretçiler şikayet formu vasıtasıyla sizlere mesaj gönderebilir.
Makale/blog filtre yönetimi
Ziyaretçilere makale/blog ararken veya listelerken her zaman farklılık sunmak sizi ve sitenizi avantajlı hale getirir. Bazı içerikleri ayrı başlıklar altına toplamak size olumlu olarak geri dönüş sağlayacaktır. Size bu modülü bu amaçla sunuyoruz.
İletişim Formu
Sitemizde fiyat talep bölümü müşterinizin cep telefonu ve mail bilgilerini size sunduğu için iletişim formu özelliği de taşımaktadır.
Üst Menü AyarlamalarıZiyaretçileriniz için üst menünüzü olabildiğince kolay ve özel tasarlamaya çalışın. Sitenizde bulunan üst menü okuyucuların daha kolay aradığı kategori bulması için tasarlanmıştır
YedeklemeMevcuttur.
SEOGelişmiş SEO alt yapısına sahiptir
Teknik DestekMail - telefon ile mesai saatleri içerisinde destek sunulmaktadır.
Alt YapıPHP5, AJAX, HTACCESS, Linux APACHE Sunucu
SSL Sertifikası
Mevcuttur
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Paylaş:
Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X