Medi v1 web site paketimiz medikal alanda hizmet veren müşterilerimize hitap eden paketimizdir. Müşterimizin hizmet verdiği sektörü ve sunmak istediği ürünü sunabildiği aynı zamanda fiyat teklifi sunmak, mail hizmeti gibi birçok özelliği içinde sunan çok donanımlı bir pakettir.
Domainİlk yıl ücretsiz
Web Alanı1 GB
Trafik / Bandwidth1000 GB (Yıllık)
E Posta Hesabı25 Adet
Mobil UyumMevcuttur
Yönetim PaneliTürkçe
Sosyal Medya LinkleriMevcuttur
Kurumsal ModülKurumsal modülü ile firmanıza ait olan tüm kurumsal bilgileri rahatlıkla yayınlayabilrsiniz. Örnek olarak Vizyon - Misyon - Biz Kimiz? - Hesap Bilgilerimiz v.b. sayfaları paylaşabilirsiniz.
Hizmetlerimizirmanızın hizmet verdiği sektörü tanıtmak için kullanacağınız bu modülde sınırsız kategori ekleme işlemi yapabilirsiniz. Burda kendinizi tanıtma ve doğru kitleye ulaşma fırsatı yakalacaksınız.
Ürün Grupları
Müşterilerinize sunmak istediğiniz ürünlerinizi sonsuz kategorilendirme ve sonsuz alt kategorilendirme özelliği ile sunabildğiniz modüldür.
Galeri Modülü
Firmanızı veya ürünlerinizi tanıtmak için fotoğraf veya video yükleyebileceğiniz modüldür.
İletişim Bilgileri Modülü
  • İletişim Sayfası
    İletişim bilgilerinizin yanı sıra hatira ve firma lokasyon bilgilerinizi paylaştığınız bu modülümüz ile ziyaretçilerinizin size rahatlıkla mesaj gönderebileceği iletişim formuda mevcuttur.
  • Şikayet Kutusu
    Firmaların sizden duyduğu memnuniyeti size ulaştırabilmeleri için geliştirilen bu modülde ziyaretçiler şikayet formu vasıtasıyla sizlere mesaj gönderebilir.
Slayt ModülüFirmaların cammekanı sayılır. Sitenize giren kişinin sizinle ilgili ilk görmesini istediğiniz görsel veya tanıtımlarınızı yüklediğiniz alandır
Fiyat Teklifi ModülüSitemizde müşterilerinizin fiyat almak istediği hizmeti kategorik olarak seçip sizden fiyat isteyebildiği gelişmiş bir fiyat teklif modülü bulunmaktadır.
Müşteri Yorumları
Müşterilerinizin yorumlarını isimleri veya firma isimleri ile sunabildğiniz modüldür.
YedeklemeMevcuttur.
SEOGelişmiş SEO alt yapısına sahiptir
Teknik Destek Mail - telefon ile mesai saatleri içerisinde destek sunulmaktadır.
Alt YapıPHP5, AJAX, HTACCESS, Linux APACHE Sunucu
SSL Sertifikası
Mevcuttur
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Paylaş:
Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X