Manu v1

Manu v1 web site paketimiz ürün pazarlamak isteyen müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri barındırmaktadır.
Ürününüzün görselini paylaşabileceğiniz, Zoom özelliği olan, ürün fiyatı, ürün kodu, ürün stok durumu, ürün açıklaması, ürüne özel fiyat teklif talebi oluşturma ve daha birçok özelliği bünyesinde barındırır.
Manu v1 paketimiz internet üzerinden eft-havale yöntemi ile ürünlerini satmak isteyen her firmanın ihtiyacını karşılayacak özelliklerle donatılmış olup modern temasıyla hizmetinizdedir.
Manu v1 paketimizin size sunduğu hizmetler, detaylı şekilde aşağıda belirtilmiştir;

Domain
İlk yıl ücretsiz
Web Alanı
1 GB
Trafik / Bandwidth1000 GB (Yıllık)
E Posta Hesabı
25 Adet
Mobil Uyum
Mevcuttur
Yönetim Paneli
Türkçe
Sosyal Medya Linkleri
Mevcuttur.
Ürün Sayısı
Sınırsız
Alt Kategori Oluşturma
Sınırsız kategorilendirme
Kurumsal Modül
Kurumsal modülü ile firmanıza ait olan tüm kurumsal bilgileri rahatlıkla yayınlayabilrsiniz. Örnek olarak Vizyon - Misyon - Biz Kimiz? - Hesap Bilgilerimiz v.b. sayfaları paylaşabilirsiniz.
Ürünler Modülü
Paketimiz ürün görseli, tanıtım, fiyatlandırma, sınırsız ürün sayfası oluşturma v.b birçok özelliği barındıran gelişmiş bir ürün yönetim modülüne sahiptir.
Referanslar Modülü
Birlikte çalıştığınız firmaların, logolarını veya isimleriyle sunabileceğiniz modülümüz mevcuttur.
Kampanyalar Modülü
Belirli günlere veya sezona özel indirimlerinizi müşterilerinize rahatlıkla duyurabileceğiniz bu gelişmiş modül ile satışlarınız daha da artacaktır.
İletişim Bilgileri Modülü
  • İletişim Sayfası
    İletişim bilgilerinizin yanı sıra harita ve firma lokasyon bilgilerinizi paylaştığınız bu modülümüz ile ziyaretçilerinizin size rahatlıkla mesaj gönderebileceği iletişim formuda mevcuttur.
  • Şikayet Kutusu
    Firmaların sizden duyduğu memnuniyeti size ulaştırabilmeleri için geliştirilen bu modülde ziyaretçiler şikayet formu vasıtasıyla sizlere mesaj gönderebilir.
Slayt Modülü
Firmaların cammekanı sayılır. Sitenize giren kişinin sizinle ilgili ilk görmesini istediğiniz görsel veya tanıtımlarınızı yüklediğiniz alandır.
İletişim Formu
Sitemizde fiyat talep bölümü müşterinizin cep telefonu ve mail bilgilerini size sunduğu için iletişim formu özelliği de taşımaktadır.
Fiyat Teklifi Modülü
Sitemizde müşterilerinizin fiyat almak istediği ürünü kategorik olarak seçip size bildirebildiği ve ürün adedi açıklama gibi detayları seçebildiği gelişmiş bir fiyat teklif modülü bulunmaktadır.
Yedekleme
Mevcuttur.
SEO
Gelişmiş SEO alt yapısına sahiptir.
Teknik Destek
Mail - telefon ile mesai saatleri içerisinde destek sunulmaktadır.

Paylaş:
Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X