Qapp Nedir?


Qapp Delfin medya tarafından geliştirilmiş kişileri rehbere kaydetmeden whatsapp üzerinden mesaj göndermeye yarar.

Qapp Nedir?

Qapp delfin medya olarak geliştiricilerimiz sizlerin hizmetine sunduğu bir uygulamadır. Kullanımı basit, tasarımı sade ve pratik olan bu uygulama sizlerin de işine çok yarayacaktır. peki ne işe yarar diye soracak olursanız;

Bu uygulama, girdiğiniz herhangi bir numara ile sohbet başlatmak için (Siz ve girdiğiniz numara arasında, diğer sohbetleri görmek mümkün Değildir.) WhatsApp'ın herkese açık 'tıkla sohbet et' (Daha fazla bilgi için: https://faq.whatsapp.com/tr/android/26000030/) özelliğini kullanır.
Rehberinizde kişi oluşturulmaz. Sohbet başlatmak için numarayı rehbere kaydetmekle uğraşmazsınız. Yalnızca uygulamayı açın, numarayı girin, butona basın ve sohbet açılsın. (Numara mevcutsa, aksi takdirde WhatsApp bunu belirtecektir.)

Qapp Hangi durumlarda kullanılır?

Özellikle şu gibi durumlarda işe yarar:

- Bilinmeyen bir numara sizi aradı ve siz de bu numaranın WhatsApp'ı olup olmadığını mı merak ediyorsunuz?

- Birine mesaj göndermek istiyorsunuz ama numarasını rehbere kaydetmek istemiyor musunuz?

- Kendinizle bir sohbet başlatmak mı istiyorsunuz?

Kısacası numarayı kaydetmeden kişilere ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken numarayı Qapp uygulamasına girmek. Sizi direkt olarak Whatsapp'a yönlendirir. Kullanımı şu an sadece Türkiye de olup geliştirecilerimiz tarafından yenilenmeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Eğer siz de bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız linki şöyle bırakalım; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.delfpanel.qapp
Paylaş:
Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X