Delfpanel Hakkında

Delfpanel Hakkında

2014 yılında Delfin Medya Group bünyesinde oluşturulan Delfpanel projesi dünyada bulunan pek çok Hazır içerik yönetim sistemlerine rakip olarak üretilmiş olan bir yazılım sistemleri bütünüdür.
Bu bütünün ortaya çıkmasında ki en büyük sebep insanlara daha kolay yönetilen daha güvenli ve tabiki daha uygun fiyatlı web çözümleri sunabilmekti.
Bu süreçte tasarlanan sistem insanlara aynı paneli kullanarak pek çok web sitesini yönetme imkanı sunup hem sunucu alanında tasarruf hemde web yönetiminde zaman kazandırırken uygun fiyatlarla kaliteli web siteleri sunabilecekti.
Bu gün gelinen bu noktada insanlara hem web site kurulum aşamasında daha hızlı imkanlar sunarken geliştirilen her yeni modülün tüm kullanıcılara aynı anda bu modülleri kullanabilmek ve web sitelerine hızlı bir şekilde entegre edebilme imkanını Delfpanel olarak sunabilmekteyiz.
İnsanlar kendi bütçelerine göre web siteleri tasarlatabiliyor ve dilerlerse bütçelerini kendileri belirleyerek haber portalları dahi oluşturabiliyor.
Delfpanel insanlara akıllı web çözümleri üretmek için tasarlandı. Bu noktada siz değerli müşterilerimize hayalini kurduğunuz web siteyi tasarlayabilmek daha güvenli bir web deneyimi sunabilmek ve tabiki çok daha uygun fiyata yüksek verim alabileceğiniz web sitelerini tasarlayabilmek adına 7/24 hizmet vermekte, arkaplanda web sitenizin/yazılımınızın devamlılığı sağlayabilmek için çalışmaya devam etmekteyiz.
Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Destek Talebi

Değerli müşterilerimiz eğer kullanıcı adınız ve parolanızı biliyorsanız sorununuzun daha hızlı çözüme kavuşması adına lütfen kullanıcı panelinden destek talebinde bulununuz.
Kullanıcı/Müşteri Girişi

X